Berkes Antal (1874-1938): Az utca fényei. Olaj, karton. Jelezve jobbra... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/40/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Klassische-Gemalde-und-Grafiken~16770/Berkes-Antal-1874-1938-Az-utca-fenyei-Olaj-karton-Jelezve-jobbra-lent-23x24-cm-Dekorativ-f~II2859988
2859988
10072
40
95000
Classic paintongs and graphics
Beschreibung: Berkes Antal (1874-1938): Az utca fényei. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 23x24 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on board, signed, framed
: pk