10129.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
280 000 HUF
Korniss Dezső (1908-1984): Gesztusok (cím nélkül), 1967. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 19×15 cm. / ink on paper, signed, dated, framed.