Klie Zoltán (1897-1992): Áramlás (cím nélkül). Olaj, vászon, jelezve b... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/39/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Zeitgenossische-Gemalde-und-Grafiken~16376/Klie-Zoltan-1897-1992-Aramlas-cim-nelkul-Olaj-vaszon-jelezve-balra-lent-Dekorativ-f~II2722835
2722835
10130
39
95000
Contemporary paintongs and graphics
Beschreibung: Klie Zoltán (1897-1992): Áramlás (cím nélkül). Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 60x30 cm / oil on canvas, signed lower left, framed
: pk