10128.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
160 000 HUF
Gáyor Tibor (1929-): Kötések (Geometrikus struktúra), 2006/2016. Kollázs, papír, jelezve jobbra lent. K 1/1 számozással. 20x17 cm. Üvegezett keretben. Egyedi, gyűjtői darab! / collage on paper, signed, numbered K 1/1, framed