10127.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
180 000 HUF
486,49 EUR, 529,41 USD
Megyik János (1938-): Város, 2002/2017. Dombornyomás, akril, papír, jelezve jobbra lent. K 1/1 számozással. 10x16,5 cm. Üvegezett fakeretben. Egyedi, gyűjtői darab!