Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 127

Kassowitz Félix (1907-1983): Modern idők (cím nélkül, karikatúra). Tus, papír, jelezve jobbra lent, papírra ragasztva. 14x21 cm.
10100.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Foky Ottó (1927-2012): Még reménykedtem, 1972. Kollázs, karton, papír, jelezve jobbra lent. 30x21 cm.
10101.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
28
Sajdik Ferenc (1930-): Fiúk, megjött a pénzetek (karikatúra), 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent, Sajdik Ferenc autográf ajándékozási soraival. Kissé sérült. Kihajtható, különleges formátumú gyűjtői ritkaság! 30x75,5 cm.
10102.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Toncz Tibor (1905-1979): Hol fent, hol lent (cím nélkül, erotikus karikatúra). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, papírra ragasztva. 24x19 cm.
10103.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel 49x65 cm / serigraphy on paper, signed, artists proof E.A.
10104.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Konok Tamás (1930-2020): Geometria, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 28×28 cm / Screenprint on paper, signed, artists proof
10105.

Konok Tamás (1930-2020): Geometria, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 28×28 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
10106.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Isia Leviant (1914-2006): Enigma. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 11x10 cm / serigraphy on paper, signed, framed
10107.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
10108.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
Haraszty István (1934-2022): Kitüntetett kép, 2004. Vegyes technika, fém applikáció, rétegelt falemez, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 31,5×17
10109.

Rufpreis:
95 000 HUF
256,76
279,41
10110.

Rufpreis:
240 000 HUF
648,65
705,88
Lantos Ferenc (1929-2014): Grafika. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett alumínium keretben. 32×30,5 cm
10111.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF