10107.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Isia Leviant (1914-2006): Enigma. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 11x10 cm / serigraphy on paper, signed, framed