10109.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
95 000 HUF
Haraszty István (1934-2022): Kitüntetett kép, 2004. Vegyes technika, fém applikáció, rétegelt falemez, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 31,5×17