10110.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
240 000 HUF
648,65 EUR, 705,88 USD
Haász István (1946): Geometrikus kompozíció, 2019. Akril, papír, jelzett, számozott (N 1/1). Üvegezett fakeretben. 49×39 cm. Egyedi, gyűjtői darab!/ acrylic on paper, signed, framed