Osváth Mária (1921-1998) 1981. "Dr. Dávid Lajos 1889-1962 / A kórházi gyógyszerészet fejlesztéséért - A magyar gyógyszerészeti társaság" kétoldalas Br plakett (112mm) T:2 patina, ph /
Hungary 1981. "Dr. Lajos Dávid 1889-1962 / For the development of hospital pharmacy - The Hungarian Pharmaceutical Society" two-sided Br plaque. Sign.:Mária Osváth (1921-1998) (112mm) C:XF patina, edge error