Papi Lajos(?) (1921-1987) ~1970. "Dr. Kanyó Béla prof. 1898-1964" kéto... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/38/kategorien~Numismatik/Ungarische-Arztliche-Medaillen-und-Plaketten~15630/Papi-Lajos-1921-1987-7E1970-Dr-Kanyo-Bela-prof-1898-1964-ketoldalas-ontott-Br-plakett~II2616806
2616806
30390
38
Hungarian Physician Commemorative Medallions
Numismatik
Beschreibung: Papi Lajos(?) (1921-1987) ~1970. "Dr. Kanyó Béla prof. 1898-1964" kétoldalas, öntött Br plakett (81mm) T:2 patina, ph /
Hungary ~1970. "Prof. Dr. Béla Kanyó 1898-1964" two-sided cast Br plaque. Sign.:Lajos Papi (?)(1921-1987) (81mm) C:XF patina, edge error