Osváth Mária (1921-1998) 1977. "Augustin Béla 1877-1954 / A gyógynövényügy szolgálatáért - A Magyar Gyógyszerészeti Társaság" kétoldalas Br emlékplakett (~90mm) T:2 kis patina, ragasztó maradványai a hátoldalon /
Hungary 1977. "Augustin Béla 1877-1954 / The Hungarian Pharmaceutical Society for the service of herbal medicine" two-sided Br commemorative plaque. Sign.: Mária Osváth (1921-1998) (~90mm) C:XF small patina, gluemark on reverse