10006.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
120 000 HUF
Tscheligi Csűrös Lajos (1913-2003): Sétálók a Vajdahunyad várnál. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben. A mű eredetiségét korábban megerősítette Ruslana Tscheligi, a művész menye és a Blue Sphere Galéria, Svájc, vezetője. 70×50 cm