10005.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
20 000 HUF
21
Pörge Gergely (1858-1930): Aratás Rákospalotán, 1905. Olaj, falemez. Jelezve balra lent: Pörge Gergely 905, jobbra lent: Rpalota. Korabeli, dekoratív, kissé sérült fa keretben, keret hátoldalán Furmann Gyula budapesti képkeretező címkéjével. 11×23,5 cm