Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 5

Sárosi Bella: Legjobb szegedi szakácskönyv. Bp., é.n.,Magyar Kereskedelmi Közlöny, 350 p. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
15245.

Sárosi Bella: Legjobb szegedi szakácskönyv. Bp., é.n.,"Magyar Kereskedelmi Közlöny", 350 p. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15246.

Rufpreis:
5 000 HUF
Miguel Angel Asturidas - Pablo Neruda: Saveurs de Hongrie. Baróti Géza által dedikált! Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, címlapon kis sérüléssel
15247.

Rufpreis:
4 000 HUF
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp.,(1948), Budapesti Szállodások és Ve4ndéglősök Ipartestülete,(Merkantil-ny.), 528 p. Kiadói félvászon-kötés, laza, kissé sérült fűzéssel az elülső kötéstáblánál, kis sérüléssel a hátsó kötéstáblán. A szerző, Fornády Elemér (1895-1952) dedikációjával.
15248.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Katona József-Dömötör József: Magyar borok-borvidékek. Bp.,1963, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé viseltes papír védőborítóban.   A szerzők által, Kiss Ervin (1935-2009) szőlész kutató és nemesítő, a badacsonyi Szőlészeti és Borászati Kutatóintézet vezető kutatója, majd vezetőjének dedikálva, dátumozva, hely megjelöléssel (Badacsonyban).   Katona József (1922-2013) borász, szakíró, később az Országos Szőlészeti és Borászati Kutató Intézet főigazgatója, főiskolai tanár.   Dömötör József (1923-1977) borász, szakíró, Szőlészeti Kutató Intézet kísérleti gazdaságának főkönyvelője (1961-ig), majd a Borgazdasági Vállalatok Trösztjének vezérigazgatója (1971-1977), többek között a Márka üdítőital család kifejlesztése fűződik működéséhez.
15249.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF