15247.
29. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Miguel Angel Asturidas - Pablo Neruda: Saveurs de Hongrie. Baróti Géza által dedikált! Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, címlapon kis sérüléssel