15245.
29. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
10 000 HUF
Sárosi Bella: Legjobb szegedi szakácskönyv. Bp., é.n.,"Magyar Kereskedelmi Közlöny", 350 p. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.