10449.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Radnóti Lukách J jelzéssel: Csendélet, 1940. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 45x70 cm.