Olvashatatlan jelzéssel: Lány a patakparton. Akvarell, papír. Dekoratí... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Lany-a-patakparton-Akvarell-papir-Dekorativ-uvegezett-fakeretben-~II2806612
2806612
10852
438
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
3 600 HUF 9,73 EUR , 10,59 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Lány a patakparton. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x17 cm
: nagy_andras