10853.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,68 EUR, 27,94 USD
Olvashatatlan jelzéssel, portugál vagy brazil festő: Színes kép. Olaj, falemez. Dekoratív fakeretben. 37x65 cm