Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Sérült! Sérült fakere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Teli-taj-Olaj-vaszon-Serult-Serult-fakeretben-65x79-cm~II2803695
2803695
10851
438
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Sérült! Sérült fakeretben. 65x79 cm
: nagy_andras