10712.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Czene Béla jelzéssel: Portré. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, sérülésekkel, 50x40 cm