10711.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Schönberger A. jelzéssel: Portré aktokkal. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, sérülésekkel, 50x43 cm