10713.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Mizsár / Mizsér 951 jelzéssel: Táj házzal. Akvarell, papír, keretben, sérülésekkel, 20x28 cm