12305.
437. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Fritz Kochendörfer (1871-1942): "Fiatal lány mellszobra". Alabástrom, márvány talapzaton, oldalán jelzett, München 1890 körül. Korának megfelelő kopásokkal, egy két apró lepattanással. m:24cm