12304.
437. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
65 000 HUF
175,68 EUR, 191,18 USD
Sződy Szilárd (1878-1939): Libatömő. Égetett agyag, jelzett, kis kopásokkal, m: 25 cm