12306.
437. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
CARLI, Auguste Henri (1868-1930): Szerelmes pár. Terrakotta. Márvány talapzaton, jelzett, kopásokkal, 49x20x31 cm