Szeredai jelzéssel: Csendélet. Olaj, fa. Dekoratív, kissé sérült faker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Szeredai-jelzessel-Csendelet-Olaj-fa-Dekorativ-kisse-serult-fakeretben-18x13-cm~II2798652
2798652
10574
435
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Szeredai jelzéssel: Csendélet. Olaj, fa. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 18x13 cm.
: nagy_andras