10573.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dienes jelzéssel: Ülő atléta. Ceruza, akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 22×16 cm