10589.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Szalai S. jelzéssel: Mediterrán táj. Olaj, rétegelt falemez, sérült keretben, 33x43 cm