J. Jasper jelzéssel: Holland életkép, malommal, korcsolyázókkal. Olaj,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/J-Jasper-jelzessel-Holland-eletkep-malommal-korcsolyazokkal-Olaj-fa-Dekorativ-keretben~II2813212
2813212
10588
435
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: J. Jasper jelzéssel: Holland életkép, malommal, korcsolyázókkal. Olaj, fa, Dekoratív keretben. 20x25 cm
: pk