10677.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dienes jelzéssel: Kanyargó út. Akvarell, papír. Kissé sérült (hajtásnyommal). Fakeretben, 21×35,5 cm