10676.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Balcer jelzéssel, XX. első fele: Hazafelé. Olaj, falemez. Dekoratív, sérült keretben. 40x30 cm