Nagy Imola (1976-): Tömbök, színek, textúrák. Akril, vászon, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nagy-Imola-1976-Tombok-szinek-texturak-Akril-vaszon-jelzett-hatoldalan-autograf-f~II2791983
2791983
10003
435
260000
Rufpreis:
260 000 HUF 702,70 EUR , 764,71 USD
Beschreibung: Nagy Imola (1976-): Tömbök, színek, textúrák. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 80x100 cm
: pk