Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 523

Nagy Gábor György (1966-): Aktuális 1, 1990-91. Olaj, karton, farostra kasírozva, jelzett és datált a hátoldalán. Keretben. 60x80 cm
10000.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
Nagy Gábor György (1966-): Aktuális 2, 1990-91. Olaj, karton, farostra kasírozva, jelzett és datált a hátoldalán. Keretben. 60x80 cm
10001.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
Koppány Attila (1947-): Tiszta lappal. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 60x60 cm
10002.

Rufpreis:
190 000 HUF
513,51
558,82
10003.

Rufpreis:
260 000 HUF
702,70
764,71
10004.

Rufpreis:
340 000 HUF
918,92
1 000,00
10005.

Rufpreis:
95 000 HUF
256,76
279,41
10006.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
10007.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
10008.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
10009.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
10010.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
10011.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF