Abonyiné Serbán Lia (1927-): Patak kis átkelővel. Akril, karton. Jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Abonyine-Serban-Lia-1927-Patak-kis-atkelovel-Akril-karton-Jelzett-Dekorativ-fakeretben~II2824071
2824071
10010
435
4800
Rufpreis:
4 800 HUF 12,97 EUR , 14,12 USD
Beschreibung: Abonyiné Serbán Lia (1927-): Patak kis átkelővel. Akril, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 36x50 cm
: nagy_andras