Koppány Attila (1947-): Tiszta lappal. Akril, vászon. Jelezve a hátold... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Koppany-Attila-1947-Tiszta-lappal-Akril-vaszon-Jelezve-a-hatoldalon-Fakeretben-60x60-cm~II2817840
2817840
10002
435
190000
Beschreibung: Koppány Attila (1947-): Tiszta lappal. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 60x60 cm
: pk