Nagy Boglárka Alíz (2001-): Hesperus. Olaj, vászon. jelezve jobbra len... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nagy-Boglarka-Aliz-2001-Hesperus-Olaj-vaszon-jelezve-jobbra-lent-70x50-cm-oil-on-canvas~II2819344
2819344
10331
435
70000
Beschreibung: Nagy Boglárka Alíz (2001-): Hesperus. Olaj, vászon. jelezve jobbra lent. 70x50 cm / oil on canvas, signed
: pk