17576.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
ifj. Gonda Béla: Jó modor, jó társaság. Az úri elegáns élet művészete. Bp., 1919, Szerző. Kiadói papírkötés, néhol ceruzás aláírásokkal, gerinc sérült, kopottas állapotban.