17577.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Benoit, Pierre: Nyugat asszonya. Ford.: Rejtő Jenő. Bp., 1936, Nova, 208 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, fakó, sérült gerinccel.