https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 284

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Aurora. Hazai almanach. 1837. Alapítá Kisfaludy Károly. Folytatja Bajza. Budán, 1837., Magyar Királyi Egyetem,4+3-404+4 p. A kötetben többek között Bajza József, Fáy András, Czuczor Gergely, Vajda János és mások első közlésben megjelent művei találhatók, valamint: Vörösmarty Mihály Szózata ebben a kötetben jelent meg először nyomtatásban. Átkötött egészbőr-kötésben, a metszetek (1+4 metszet), és az elejéről pár lap (4 sztl. lev, 1/2.) hiányzik, 4 lap szélein kis szakadásokkal, foltos lapokkal, a lapokon aranyozás nyomaival.
17470.

Aurora. Hazai almanach. 1837. Alapítá Kisfaludy Károly. Folytatja Bajza. Budán, 1837., Magyar Királyi Egyetem,4+3-404+4 p. A kötetben többek között Bajza József, Fáy András, Czuczor Gergely, Vajda János és mások első közlésben megjelent művei találhatók, valamint: Vörösmarty Mihály Szózata ebben a kötetben jelent meg először nyomtatásban. Átkötött egészbőr-kötésben, a metszetek (1+4 metszet), és az elejéről pár lap (4 sztl. lev, 1/2.) hiányzik, 4 lap szélein kis szakadásokkal, foltos lapokkal, a lapokon aranyozás nyomaival.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
2
Paulini Béla - Harsányi Zsolt: Háry János kalandozásai Nagyabonytul a Burgváráig. Kodály Zoltán kottáival és eredeti nép dalokkal. Paulini Béla rajzaival. Az egyik író és illusztrátor, Paulini Béla (1881-1945) író, újságíró, illusztrátor által DEDIKÁLT példány. Bp.,1926., Szerzők, (Budapesti Hirlap-ny.),109 p. Kottákkal, rajzokkal gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, a borító sarkain gyűrődésekkel.
17471.

Paulini Béla - Harsányi Zsolt: Háry János kalandozásai Nagyabonytul a Burgváráig. Kodály Zoltán kottáival és eredeti nép dalokkal. Paulini Béla rajzaival. Az egyik író és illusztrátor, Paulini Béla (1881-1945) író, újságíró, illusztrátor által DEDIKÁLT példány. Bp.,1926., Szerzők, (Budapesti Hirlap-ny.),109 p. Kottákkal, rajzokkal gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, a borító sarkain gyűrődésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Frank Reynolds-Michael McClure: Freewheelin Frank. Secretary of the Angels. As told to Michael McClure by Frank Reynolds. New York,1968,Grove Press. Angol nyelven. First printing. Evergreen Black Cat Book. Kiadói papírkötés. /  Frank Reynolds-Michael McClure: Freewheelin Frank. Secretary of the Angels. As told to Michael McClure by Frank Reynolds. New York,1968,Grove Press. In English language. First printing. Evergreen Black Cat Book. Paperback.
17472.

Frank Reynolds-Michael McClure: Freewheelin Frank. Secretary of the Angels. As told to Michael McClure by Frank Reynolds. New York,1968,Grove Press. Angol nyelven. First printing. Evergreen Black Cat Book. Kiadói papírkötés. / Frank Reynolds-Michael McClure: Freewheelin Frank. Secretary of the Angels. As told to Michael McClure by Frank Reynolds. New York,1968,Grove Press. In English language. First printing. Evergreen Black Cat Book. Paperback.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Ady Endre összes versei. + Ady Endre összes novellái. Borsos Miklós illusztrációival. Bp., 1961, 1165+(3) p.+20 t., 1406+(2) p.+20 t. Kiadói egészbőr-kötés, a borítón kisebb felületi sérülésekkel. Megjelent 2000 példányban.
17473.

Ady Endre összes versei. + Ady Endre összes novellái. Borsos Miklós illusztrációival. Bp., 1961, 1165+(3) p.+20 t., 1406+(2) p.+20 t. Kiadói egészbőr-kötés, a borítón kisebb felületi sérülésekkel. Megjelent 2000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár I-XIII. kötet. Szerk.: Szabó Attila, Vámszer Márta. Bukarest-Budapest-Kolozsvár, 1976-1997, Kriterion-Akadémiai Kiadó-Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói egészvászon kötés, összességében jó állapotban.
17474.

Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár I-XIII. kötet. Szerk.: Szabó Attila, Vámszer Márta. Bukarest-Budapest-Kolozsvár, 1976-1997, Kriterion-Akadémiai Kiadó-Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói egészvászon kötés, összességében jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Flammarion, Camille: Stella. Ford.: Tóth Béla. Bp., é.n., Légrády, VII+414+2 p. Második kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, kopott, foltos gerinccel, érdekes ajándékozási sorokkal.
17475.

Flammarion, Camille: Stella. Ford.: Tóth Béla. Bp., é.n., Légrády, VII+414+2 p. Második kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, kopott, foltos gerinccel, érdekes ajándékozási sorokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Révész Béla: Régi hárfa. Rudnay Gyula illusztrációival. A szerző, Révész Béla (1876-1944) zsidó származású magyar író, újságíró által Róna Éva (1907-1986) irodalomtörténész, műfordító részére DEDIKÁLT példány. Bp.,(1938), Dante,(Általános-ny.), 34 sztl. lev.+ 6 (Rudnay Gyula illusztrációi.) t. A papírborító rajza és a kötet terve Bortnyik Sándor munkája. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel. + Révész Béláról szóló prospektussal.
17476.

Révész Béla: Régi hárfa. Rudnay Gyula illusztrációival. A szerző, Révész Béla (1876-1944) zsidó származású magyar író, újságíró által Róna Éva (1907-1986) irodalomtörténész, műfordító részére DEDIKÁLT példány. Bp.,(1938), Dante,(Általános-ny.), 34 sztl. lev.+ 6 (Rudnay Gyula illusztrációi.) t. A papírborító rajza és a kötet terve Bortnyik Sándor munkája. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel. + Révész Béláról szóló prospektussal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Emlékkönyv Berzeviczy Albert úrnak, a M. T. Akadémia elnökének, tiszteltei taggá választása harmincadik évfordulója alkalmából. Bp., 1934, Franklin. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, szakadozott borítószélekkel, a borító egyik sarkán hiánnyal.
17477.

Emlékkönyv Berzeviczy Albert úrnak, a M. T. Akadémia elnökének, tiszteltei taggá választása harmincadik évfordulója alkalmából. Bp., 1934, Franklin. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, szakadozott borítószélekkel, a borító egyik sarkán hiánnyal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Friedrich Schiller összes drámai I-II. köt. Helikon Klasszikusok. Bp., 1970., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kiadói műanyag védőborítóban, az egyik műanyag védőborítón kis hiánnyal. Számozott (237./1530) példány.
17478.

Friedrich Schiller összes drámai I-II. köt. Helikon Klasszikusok. Bp., 1970., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kiadói műanyag védőborítóban, az egyik műanyag védőborítón kis hiánnyal. Számozott (237./1530) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Farkas Emőd: Megölt szivek. Regény egy kötetben. Bp., 1895, Wodianer F. és Fiai, 307+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, foltos címlappal, helyenként foltos lapokkal. A szerző, Farkas Emőd (1866-1920) által Gyarmathy Lajos 1848/49-es honvéd hadnagy részére DEDIKÁLT példány (a dedikáció lapszéli körbevágás miatt részben hiányos), Gyarmathy Lajos saját kezű bejegyzésével, aláírásával.
17479.

Farkas Emőd: Megölt szivek. Regény egy kötetben. Bp., 1895, Wodianer F. és Fiai, 307+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, foltos címlappal, helyenként foltos lapokkal. A szerző, Farkas Emőd (1866-1920) által Gyarmathy Lajos 1848/49-es honvéd hadnagy részére DEDIKÁLT példány (a dedikáció lapszéli körbevágás miatt részben hiányos), Gyarmathy Lajos saját kezű bejegyzésével, aláírásával.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
9
Együtt a Beatlesekkel. Hoffman Dezső fotói (1962-65). Szerk. és a könyvet tervezte: Pearce Marchbank. [Bp.,1993.], Berger Kft. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17480.

Együtt a Beatlesekkel. Hoffman Dezső fotói (1962-65). Szerk. és a könyvet tervezte: Pearce Marchbank. [Bp.,1993.], Berger Kft. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
[Faludi Ferenc (1704-1779)] Faludi Ferentz költeményes maradványi. Első kötet. Győr,1786,Straibig József, 3-238 p. Csak I. kötet Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült kötéstáblákkal, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, címlaphiánnyal, a gerincen címkével, az elülső kötéstáblán possessori bejegyzéssel és ceruzás címbejegyzéssel.
17481.

[Faludi Ferenc (1704-1779)] Faludi Ferentz költeményes maradványi. Első kötet. Győr,1786,Straibig József, 3-238 p. Csak I. kötet Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült kötéstáblákkal, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, címlaphiánnyal, a gerincen címkével, az elülső kötéstáblán possessori bejegyzéssel és ceruzás címbejegyzéssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse