17481.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
10 000 HUF
[Faludi Ferenc (1704-1779)] Faludi Ferentz költeményes maradványi. Első kötet. Győr,1786,Straibig József, 3-238 p. Csak I. kötet Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült kötéstáblákkal, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, címlaphiánnyal, a gerincen címkével, az elülső kötéstáblán possessori bejegyzéssel és ceruzás címbejegyzéssel.