17521.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Vajda János költeményei. Bp., 1910., Franklin, Második kiadás. Korabeli átkötött aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, javított gerinccel.