17522.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Erdős Renée: Nyírfaerdő. (Szanatóriumi jegyzetek). Bp., [1927], Révai, 160+(2) p. Egyedi egészbőr-kötésben, viseltes, kopott, sérült borítóval, ázásnyomokkal. A szerző által aláírt példány! Zsedényi Béla, az Ideiglenes Nemzetgyűlés elnökének könyvtárából, felesége tulajdonosi névbejegyzésével.