Lauka Gusztáv: A mit a nők legjobban szeretnek - Szerelem dalok. Pest, 1864. Kugler Adolf. 192p. Kiadói, aranyozott, foltos egészvászon kötésben. Utolsó lapon néhány firkával. Ritka. 11 cm