17581.
435. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Benedek Elek: Egy székely diák élete. A borító és az illusztrációk Jaschik Álmos munkái. Bp., én., Pantheon. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapszélekkel, possessori bejegyzésekkel, ex libris-szel.