Püspök Anita (1972-): Barokk részletek, 2010. Olaj, vászon. Jelzett. E... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Puspok-Anita-1972-Barokk-reszletek-2010-Olaj-vaszon-Jelzett-Eredetigazolassal-KiallC3~II2672352
2672352
10305
434
40000
Rufpreis:
40 000 HUF 108,11 EUR , 117,65 USD
Beschreibung: Püspök Anita (1972-): Barokk részletek, 2010. Olaj, vászon. Jelzett. Eredetigazolással. Kiállító fakeretben. 90x40 cm.
: pk