Puhó Vaszita Erzsébet (?-): Álom (cím nélkül). Olaj, vászon, jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Puho-Vaszita-Erzsebet-Alom-cim-nelkul-Olaj-vaszon-jelzett-Fakeretben-80x60-cm~II2806646
2806646
10304
434
19000
Beschreibung: Puhó Vaszita Erzsébet (?-): Álom (cím nélkül). Olaj, vászon, jelzett. Fakeretben. 80x60 cm
: nagy_andras