Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 427

Ottó László (1966-): Yantra-ipsum-creator (2), 2013. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Kiállítva: Székely/Lakásgaléria Galéria, Bp.; LA Galéria, Bp.; Glaspavilon - Hans-Schmitz-Haus, Rheinbach, Németország, 2013; 80×80 cm / Acrylic on canvas, signed on the reverse.
10000.

Rufpreis:
480 000 HUF
1 297,30
1 411,76
Szikora Tamás (1943-2012): Doboz kulcslyukkal. Olaj, kollázs, applikáció, fa, jelzés nélkül. 24x42 cm
10001.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Getto József (1993-): Valahol máshol. Vegyes technika, fa, falemezen, jelzett a hátoldalán. 39x35 cm
10002.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
Johan Hugó (1891-1956): Átkelés a vízen, 1943. Akvarell, papír, jelzett. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. 19x30 cm. / watercolour on paper, signed. Provenance: from the estate of the artist.
10003.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
Aczél Ilona (1929-2000): Emberpár, 1970. Golyóstoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, Aczél Ilona autográf ajándékozási soraival 1974-ből. 27x18 cm.
10004.

Rufpreis:
5 000 HUF
10005.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Aknay János (1949-): Emlék. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IX./XV. számozással. 25x36 cm. Üvegezett fakeretben.
10006.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
14
András Tibor (1921-2000): Csendélet. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42x46 cm
10007.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Női arckép, 1974. Golyóstoll, papír, jelezve jobbra lent, Angyalföldi Szabó Zoltán autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm.
10008.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Ábrahám Rafael (1929-): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x29,5 cm.
10009.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Sziklavirágok, 1981. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 44×30 cm
10010.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
10011.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF