András Tibor (1921-2000): Csendélet. Vegyes technika, papír, jelezve j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Andras-Tibor-1921-2000-Csendelet-Vegyes-technika-papir-jelezve-jobbra-lent-Uvegezett-fake~II2774572
2774572
10007
434
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: András Tibor (1921-2000): Csendélet. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42x46 cm
: pk